Ogłoszenia Duszpasterskie – XXXIII Niedziela Zwykła

1. Msze święte wyłącznie w kościele do 30 osób wewnątrz! Pamiętajmy o przestrzeganiu przepisów Ministerstwa Zdrowia: dystans, odkażanie dłoni, zasłanianie ust i nosa.
  2. Kalendarz liturgiczny: Wtorek – św. Elżbiety Węgierskiej, Środa – bł. Karoliny Kózkówny, Piątek – św. Rafała Kalinowskiego, Sobota – Ofiarowanie NMP.
  3. „Wyciągnij rękę do ubogiego!”- pod tym hasłem już po raz czwarty obędzie się Światowy Dzień Ubogich. Światowy Dzień Ubogich został ustanowiony przez papieża Franciszka w 2017 roku i jest obchodzony co roku w XXXIII Niedzielę Zwykłą.

W tym dniu zbiórka do puszki św. Antoniego dla najbardziej potrzebujących w naszej diecezji. Skarbonka znajduje się obok stolika z gazetami przy figurze św. Antoniego.

1. Dziękujemy Grupie XI z Nowej Góry: Karolina Wójcik, Dominika Dybała, Michalina Kaczara, Dariusz Kaczara, Joanna Kramarz, Teresa Wiklińska, Irena Lasoń, Bronisława Rozmus, Teresa i Robert Szmagier, Leszek Kramarz za posprzątanie naszej świątyni i złożoną ofiarę 360zł.

Na Przyszły tydzień zapraszamy XII Nowej Góry, rodziny: Mirek, Katarzyński, Rozmus, Hrabia, Suski, Grabacki, Węgrzyn, Bodzęta, Doła, Katarzyński.

1. Bardzo proszę o nie wrzucanie do kontenera przy cmentarzu odpadów biodegradowalnych, takich jak kwiaty z ziemią, wiązanki, kwiaty naturalne, liście itp. Kawałek od kontenera powstało przeznaczone do tego wysypisko.

6. Prasa katolicka – Gość Niedzielny.

ks. Krzysztof Główka, proboszcz