Ogłoszenia Duszpasterskie XXXI Niedziela Zwykła, UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Ogłoszenia Duszpasterskie XXXI Niedziela Zwykła – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

1. Dzisiaj Msze święte wyłącznie w kościele do 60 osób wewnątrz! Msze będą odprawione o godzinie: 7:00, 9:00, 11:00 (z transmisją z kościoła), 14:30 i 16:00. Otoczmy zmarłych modlitwą. Nie będzie zapowiadanego Różańca! Kwesta na cmentarz – odwołana.
  2. Poniedziałek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). Msze w kościele: 6:30, 9:00 i 18:00.
  3. Cmentarz Parafialny – zamknięty! ZAKAZ WSTĘPU!!!
  4. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii po Mszach świętych. Można zamawiać Msze zbiorowe w soboty o g 18:00 połączone z Różańcem.
  5. Od tego roku odstępujemy od Wypominek Jednorazowych i zastępujemy je Wypominkami Listopadowymi.
  6. Penitencjaria Apostolska wprowadziła możliwość zyskiwania odpustów za zmarłych przez cały miesiąc Listopad. Osoby odizolowane mogą go uzyskać pod warunkiem duchowego dołączenia się do pozostałych wiernych.
  7. Dziękujemy Grupie IX z Nowej Góry: Anna Kurdziel, Anna Kluczowska, Ewelina Kluczowska, Janina Fitek, Mieczysław Kawala, Józefa Kawala, Janina Pałka, Zbigniew Pałka za posprzątanie naszej świątyni, zakupienie kwiatów i złożoną ofiarę 210zł.

Na Przyszły tydzień zapraszamy X Nowej Góry, rodziny: Lelek, Woch, Szymański, Szczurek, Mazur, Gędłek, Florkowska, Standera, Kawala, Nowotarski, Nachel.

1. Pamiętajmy o przestrzeganiu przepisów Ministerstwa Zdrowia: dystans, odkażanie dłoni, zasłanianie ust i nosa.
  2. W tym tygodniu przypada I Piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w te dni od godziny 17:30.
  3. Odwiedziny chorych w sobotę od godziny 8:30. Z powodu epidemii aby nie narażać starszych chorych osób, odwiedziny tylko za zgłoszeniem w zakrystii.
  4. Prasa katolicka – Gość Niedzielny                                                                                                                                                                                                                                                                       Ks. Krzysztof Główka – proboszcz