Ogłoszenia Duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła – 18.10.2020

Ogłoszenia Duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła – 18.10.2020

 1. Kalendarz liturg.: Wtorek – Uroczystość św. Jana Kantego, Czwartek – wspomnienie św. Jana Pawła II.
 2. Nabożeństwa Różańcowe. W niedzielę o godzinie 15:30, w tygodniu o 17:30. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych – wszystkich Parafian.
 3. Zbliża się Miesiąc Listopad, szczególnie poświęcony modlitewnej pamięci o zmarłych. Można zamawiać Msze Święte zbiorowe w soboty o godzinie 18:00 połączone z Różańcem.
 4. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii po Mszach świętych, prosimy o wyraźne pismo i podawane zmarłych bez odmiany Nazwiska i imienia. Kartki do wypełnienia zmarłych można zabrać ze stoliczka, leżą przy gazetach. Proszę przyporządkować wypominki do wybranej Mszy świętej.
 5. Od tego roku odstępujemy od Wypominek Jednorazowych i zastępujemy je Wypominkami Listopadowymi – przez cały miesiąc na Mszach będziemy modlić się w Modlitwie Wiernych za zmarłych wypominanych w Wypominkach Listopadowych.
 6. Dziękujemy Grupie VIII z Nowej Góry za posprzątanie naszej świątyni i złożoną ofiarę 430zł. Na Przyszły tydzień zapraszamy IX Nowej Góry, rodziny: Hajdus, Górecki, Boczar, Mazur, Kunert, Kawala, Kopeć, Wójcik, Nowak.
 7. Do 21 Października po Mszach wieczornych kontynuujemy Nowennę w Obronie Życia Ludzkiego. Materiały na stoliku a księga Duchowej na ołtarzu obok chrzcielnicy. Warto włączyć się w to modlitewne dzieło dla życia.
 8. Bóg zapłać za składane ofiary, szczególnie na cale parafialne. Dziś trzecia niedziela miesiąca – składka na zabezpieczenie witraża nad organami.
 9. Bóg zapłać za zeszłotygodniową składkę na Dzieło Nowego Tysiąclecia, zostało uzbierane 573zł a środki zostały przekazane do Fundacji.
 10. Prasa katolicka – Gość Niedzielny.
 11. Zalecenia dotyczące Covid-19 – dodatkowe ogłoszenia.

                                                    Ks. Krzysztof Główka – proboszcz