Ogłoszenia Duszpasterskie XXIII Niedziela Zwykła – 06.09.2020

Wtorek – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny,

Środa – bł. Anieli Salawy,

Sobota – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi

1. Dziękujemy II grupie rodzin z Czernej za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary 560zł:

Jan Kasprzyk, Michał Piórko, Danuta Malczyk, Małgorzata i Hubert Bąbka, Barbara Godyń, Józefa Malczyk, Jolanta Smolik, Maria Cyganik,Amelia Radzik, Beata Radzik, Danuta Gibała.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła III grupę z Nowej Góry: Kuś, Hudyga, Kawala, Cichoń, Dudek, Górecka, Bodzęta, Rozmus, Dudek, Grabowski, Zajega.

1. Dziś I niedziela września, składka na cele parafialne związane ze spłaceniem zaległych płatności i zobowiązań.

Bóg zapłać za zrozumienie i troskę o potrzeby parafii.

1. Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza na 28 Pielgrzymkę Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej 13 września 2020. Rozpoczęcie o 9:00 przy stacji „u Piłata”.
  2. Zapraszamy dzieci i młodzież do scholi – spotkanie w piątek o 19:00 i w niedzielę o 10:00 w Auli.

Zapraszamy ministrantów i chętnych do służby przy ołtarzu

(od 3 klasy szkoły podstawowej) – spotkanie w piątek po wieczornej Mszy.

Zapraszamy do Kręgu Biblijnego – spotkanie w czwartek o 19:00 w auli.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Ks. Krzysztof Główka – proboszcz