Ogłoszenia Duszpasterskie: Święto Chrztu Pańskiego – 10.01.2021

1. Dzisiaj pierwsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia Pańskiego, od poniedziałku rozpoczyna się Okres Zwykły w Liturgii Kościoła.

2. W nowym roku, zasadniczo w każdą niedzielę będziemy o godzinie 09:00 odprawiać Mszę świętą w intencji Parafian i sprzątających kościół.

3. Rozstrzygnięcie wirtualnego Konkurs kolęd prezentowanego przez parafialną stronę Facebooka w niedzielę 17. 01.2021. Zapraszamy do wspólnego kolędowania i głosowania.

4. Wizyta duszpasterska zwana „Kolędą” z racji epidemii, będzie jak wspomniano w liście do Parafian spotkaniem na Mszy świętej.

W kościele będziemy modlić się za wszystkich naszych Parafian.

Msze będą sprawowane przez cały Styczeń o godzinie 17:00 i 18:00.

Będzie można zabrać sobie święconą wodę by poświęcić nią mieszkanie, proszę zatem zabrać ze sobą wygony pojemniczek.

Wykaz sugerowanych rejonów Parafii jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej Parafii.

Jeżeli ktoś nie może przybyć w proponowanym terminie, zapraszamy na inny dogodny termin.

5. Dziękujemy Grupie XIX z Nowej Góry: Rodziny: Chojnacki, Dróżdż, Marchewka, Kasprowicz, Ćwikła, Kramarz, Dura, Dróżdż, Zawierucha, Janicki za posprzątanie naszej świątyni i złożenie ofiary 370zł.

Na przyszły tydzień zapraszamy XX grupę z Nowej Góry, rodziny: Piórko, Węgrzyn, Smółka, Góral, Piórko, Sapiechowska, Godyń, Czech, Grabowski, Dura, Wójcik, Chwast.

6. Na nowy tydzień życzymy dzieciom i młodzieży zasłużonego wypoczynku od szkolnych obowiązków a wszystkim parafianom i gościom Bożych Łask.

7. Prasa katolicka – „Gość Niedzielny”.

Ks. Krzysztof Główka – proboszcz