Ogłoszenia Duszpasterskie –  6 NIEDZELA ZWYKŁA – 14.02.2021

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu po wszystkich Mszach świętych –nabożeństwo czterdziestogodzinne. Adoracja trwa 15 minut.

2. W Środę Popielcową rozpoczynamy Liturgiczny okres Wielkiego Postu i równocześnie rozpoczyna się okres Komunii świętej wielkanocnej, który potrwa do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej. Msze w Środę Popielcową obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze z obrzędem posypanie głów popiołem: 06:30, 09:00 i 18:00.

3. Dziękujemy Grupie II z Miękini : Barbara, Teresa Kurdziel, Agnieszka Urbanik, Monika, Rafał Koryczan za posprzątanie naszej świątyni do złożenia ofiary 300zł dołączyli: Janina, Edward Bodzęta oraz rodzina Cieciak.

Na przyszły tydzień zapraszamy III Grupę z Miękini – Noworyta, Sośnierz, Łagan, Woszczyna, Łagan, Grabowska, Łabuzek, Dorynek.

4. Nabożeństwo Gorzkich Żali będziemy odprawiać w niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 15:00, będzie poprzedzone Koronką do Bożego Miłosierdzia.

5. Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o godzinie 17:30 oraz prowadzona przez młodzież o godzinie 19:00.

6. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

Księga Abstynencji będzie wyłożona na bocznym ołtarzu. Można podjąć abstynencję na dowolny czas i dokonać wpisu.

7. Za prąd w ostatnim okresie rozliczeniowym zapłaciliśmy 4.217zł, głównie za ogrzewanie naszego kościoła.

8. Współorganizujemy Wakacyjną Kolonię nad morzem – w Sopocie dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 17 lat. Informacje na plakatach w gablocie i stronie internetowej. Termin: 08 do 20 Lipca. Całkowity koszt wraz z przejazdem, wyżywieniem, noclegami i opieką wychowawców wynosi 950zł. Zapisy przez stronę internetową parafii: parafianowagora@wp.pl

9. Ofiara dla chorych na trąd – puszka św. Antoniego.

10. Prasa katolicka – „Gość Niedzielny”.

Ks. Krzysztof Główka – proboszcz