Ogłoszenia duszpasterskie – 25.02.2024 /2 Niedziela Wielkiego Postu/

1. Kościół zachęca do udziału w nabożeństwach pasyjnych, za wspólne uczestnictwo pod zwykłymi warunkami można zyskać Odpust Zupełny.

– Droga krzyżowa w piątki o godzinie 17:30.

– Gorzkie Żale w niedzielę o godzinie 16:00, składka z nabożeństw Gorzkich Żali jest przeznaczona na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu.

2. Trwa Wielki Post, który służy przygotowaniu do obchodów Paschalnego Misterium i radości Zmartwychwstania.

Księga Trzeźwości będzie wyłożona na bocznym ołtarzu przez cały okres Wielkiego Postu.

Puszka przy św. Antonim jest z przeznaczeniem na Jałmużnę Wielkopostną.

3. W piątek przypada Pierwszy Piątek miesiąca. Spowiedź święta o godzinie 17:00.

4. Odwiedziny chorych w I sobotę miesiąca od godziny 8:30, chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.

5. W najbliższą niedzielę zmianka Tajemnic Różańca. Papieska intencja na miesiąc marzec: Za współczesnych męczenników
Módlmy się za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie z powodu Ewangelii, aby rozpalali Kościół swoją odwagą i misyjnym entuzjazmem.

6. Dziękujemy grupie VIII z Nowej Góry za posprzątanie naszego kościoła- Państwo Hujdus, Wójcik, Kopeć, Mazur, Kawala, Bała. Ofiara 260 zł przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

Za tydzień zapraszamy grupę IX z Nowej Góry: Państwo Pałka, Kawala, Kluczowska, Nowak, Bodzenta, Kurdziel, Osika

7. Rekolekcje Wielkopostne planowane są na 22–23–24 marzec 2024. Spowiedź przedświąteczna – 23.03.2024, w tym dniu odwiedziny chorych, prosimy o zgłaszanie w zakrystii.