Ogłoszenia duszpasterskie – 21.08.2022  /21 niedziela zwykła/

1. Kalendarz liturgiczny: Poniedziałek – NMP-Królowej, Środa – święto św. Bartłomieja, Piątek – uroczystość NMP-Częstochowskiej, Sobota – św. Moniki.
  2. Dziękujemy XIII grupie z Nowej Góry za posprzątanie naszej świątyni: Alicja Godyń, Edyta, Gabriel Suchoń, Bożena Motyl, Aleksandra Pachytel, Sidłowscy, Achtelik, Pacura, Gaweł, Ewa Kłosowska, Smółka, Sylwia, Łukasz Reszczyński. Złożono ofiarę  360zł. Na przyszły tydzień zapraszamy grupę XIV z Nowej Góry: Pabis,        Chucherko, Chucherko, Mirek, Koryczan, Wójs, Gaj, Łabaj, Czamara.
  3. W zakrystii do nabycia „Gość Niedzielny”.
  4. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego do środy 24 sierpnia 2022 do godziny 14:00. Zbiórka wspiera działalność misyjną sióstr MB-Loretańskiej na „Wschodzie”. Telefony i laptopy proszę do zakrystii. Sprzęt składamy na końcu parkingu przy kościele.
  5. Regulamin Cmentarza Parafialnego w Nowej Górze jest zamieszczony na stronie internetowej parafii oraz na stronie Grobonet – Nowa Góra. Zamieszczono również cennik utrzymania kwater.
  6. Miesiąc Sierpień to miesiąc Trzeźwości. Księga trzeźwości znajduje się na bocznym ołtarzu. Kościół zachęca do podjęcia abstynencji od alkoholu, tytoniu i innych używek na dowolny okres czasu.