Ogłoszenia duszpasterskie – 20.08.2023 – 20 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia – X Ogólnopolska Pielgrzymka Czcicieli Bożego Miłosierdzia.

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek: św. Piusa X, wtorek: NMP Królowej, czwartek: święto św. Bartłomieja, sobota – Uroczystość NMP Częstochowskiej, w przyszłą niedzielę wspomnienie św. Moniki i Dzień Dziękczynienia za Świat Stworzony, dziękczynienie za plony ziemi.

3. Dziękujemy I grupie z Miękini za posprzątanie naszego kościoła: Alicja Bodzenta, Lucyna Gregorczyk, Teresa Bodzenta, Wiesław Doła

Do ofiary dołączyli się: Marta Gregorczyk, Aleksandra Wiorek, Jan Bodzenta, Grażyna Wójcik, Jakub Wójcik, Anna Gąsior.

Złożono ofiarę 370zł

Na przyszły tydzień zapraszamy grupę II z Miękini, rodziny: Kurdziel, Bodzenta, Cieciak, Urbanik, Koryczan, Grochal, Bodzenta, Wyrwa, Kucia.

4. Dzisiaj przypada 3 niedziela miesiąca. Składka inwestycyjna na potrzeby parafii. Jak dawniej można składać koperty w dowolną niedziele miesiąca.

5. Msze święte i kancelaria parafialna w porządku wakacyjnym.

6. Trwa Sierpień – miesiąc trzeźwości. Jak co roku, na bocznym ołtarzu wyłożona jest księga trzeźwości.

Ojcowie Karmelici zapraszają na Mszę Świętą i Drogę Krzyżową w intencji osób uzależnionych. Klasztor OO. Karmelitów w Czernej 01.09.2023 godzina 17:00.