Ogłoszenia Duszpasterskie 20.02.2022

1. Kalendarz liturgiczny: Dzisiaj 7 niedziela zwykła. Wtorek – święto Katedry św. Piotra apostoła. Środa – św. Polikarpa.

02. Marca rozpoczyna się w Środę Popielcową – Wielki Post, poprzedzony trzema dniami, w których będziemy przeżywać nabożeństwo 40 godzinne.

2. Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni: Ewa, Robert Zwolińscy.

Do ofiary 150zł dołączyła się: Apolonia Ostachowska, Bożena Ostachowska.

Na przyszły tydzień zapraszamy 12 grupę z Miękini: Bąbka, Wieczorek, Dudek, Kurdziel, Bodzenta, Siemek, Kaczara, Łabuzek.

3. Dziękujemy Grupie 8 z Olkówek i Róży Różańcowej św. s. Faustyny za ufundowanie kompletu obrusów do kościoła. Koszt 930zł.

4. Spłacamy rachunki za remont trzech małych łazienek na starej plebanii: przy pokoju gościnnym, obok kuchni i w dawnym mieszkaniu ks. wikariusza. Koszt 26.000zł.

5. Zapisy na Kolonię w Sopocie dla Dzieci i młodzieży – przez Internet. Szczegóły na stronie internetowej naszej parafii.

Termin 07.07 – 19.07.2022. Koszt 1.050zł. Pozostało już poniżej 20 miejsc.

6. Gość Niedzielny – w zakrystii.

7. Kancelaria parafialna wyjątkowo czynna w tym miesiącu: wtorki i czwartki po Mszy świętej wieczornej. W nagłych wypadkach po każdej Mszy świętej.

8. Pamiętajmy w naszych modlitwach o intencji pokoju na Ukrainie i całym naszym regionie.