Ogłoszenia duszpasterskie – 18.06.2023 – 11 Niedziela zwykła

1. Kalendarz liturgiczny: środa – św. Alojzego Gonzagi, sobota – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

2. Dziękujemy wszystkim uczestniczącym w procesjach Oktawy Bożego Ciała. Dziękuję szczególnie: służbie liturgicznej, panom niosącym baldachim, dziewczynkom sypiącym kwiaty i chłopcom z dzwonkami.

3. Dziękujemy XIV grupie z Nowej Góry za posprzątanie naszej świątyni: Małgorzata Łabaj, Jolanta Pabis, Dominika Czamara, Nikodem Czamara, Szczepan Wójs, Małgorzata Wójs. Do ofiary 200zł dołączyli się: Irena Mirek, Helena Koryczan, Agata Chucherko,, Halina Chucherko, Dorota Gaj.

Na przyszły tydzień zapraszamy grupę XV z Nowej Góry: Krzyżek, Nowak, Koryczan, Chucherko, Kocjan, Gleń, Foryś, Jakobus, Kulis, Bobrowski, Zawierucha, Ryba, Chucherko, Chucherko, Chudziak, Mazur, Pięta.

4. Msza święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w piątek o godzinie 08:00.

5. Porządek Mszy świętych i kancelarii w okresie wakacyjnym:

Msze święte w tygodniu: poniedziałek, wtorek, piątek – 06:30, środa, czwartek, sobota – 18:00. W niedzielę 07:00, 09:00, 11:00 i 16:00.

Kancelaria – środy, czwartki po wieczornej Mszy świętej. W nagłych sytuacjach po każdej Mszy świętej.