Ogłoszenia duszpasterskie – 17.07.2022  /16 Niedziela zwykła, r. C/

1. Kalendarz liturgiczny nadchodzącego tygodnia: w poniedziałek – Wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera; w piątek – Święto św. Marii Magdaleny; w sobotę – Święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.

2. W czasie wakacji mamy w dni powszednie tylko jedną Mszę świętą; w nadchodzącym tygodniu w poniedziałek, we wtorek i w piątek Msza będzie o godz. 6.30, natomiast w środę, w czwartek i w sobotę o godz. 18.00.

3. Kancelaria parafialna czynna w środę i w czwartek po wieczornych Mszach świętych.

4. Dziękujemy VIII grupie z Nowej Góry za posprzątanie naszej świątyni: Katarzyna Mazur, Lucyna Kunert, Barbara Hujdus, Zygmunt Kawala, Dorota Bała, Anna Kopeć. Złożono ofiarę 250 zł.

Na przyszły tydzień zapraszamy grupę IX z Nowej Góry, państwo: Kurdziel, Kluczowska, Fitek, Kawala, Osika, Pałka, Nowak, Boczar, Nawrot, Ciepał.

5. W zakrystii do nabycia „Gość Niedzielny”.

6. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej – poświęcenie pojazdów w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących.

ks. Piotr Wieczorek