Ogłoszenia duszpasterskie – 06.08.2023 – 18 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj święto Przemienienia pańskiego i I Niedziela miesiąca – Adoracja najświętszego Sakramentu.

Po Mszy o godzinie 07:00, zmianka Różańcowa.

Papieska intencja modlitwy: Sierpień Abyśmy idąc śladami św. Maksymiliana Kolbego dali się prowadzić Niepokalanej i tak jak on nadali światu cechy ufności, wewnętrznej siły i radosnego oddania. Pragniemy modlić się również o trzeźwość.

2. Kalendarz liturgiczny: wtorek – św. Dominika, środa – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, czwartek – święto św. Wawrzyńca, piątek – św. Klary

3. Msze święte i kancelaria parafialna w porządku wakacyjnym.

4. Dziękujemy osobom z I grupy z Paryża za posprzątanie naszego kościoła: Wanda, Janusz Chmiel, Zofia Plago, Anna Warzecha.

Do ofiary dołączyli się: Julia Kłeczek, Kinga plago Kopeć.

Zakupiono kwiaty za 200zł, złożono ofiarę 200zł. Dziękujemy pani Beacie za ofiarowanie kwiatów z ogrodu.

Na przyszły tydzień zapraszamy grupę II z Paryża, rodziny: Rozmus, Malczyk, Nowakowski, Józefowicz, Harwes, Witkowski, Malczyk.

5. Trwa Sierpień – miesiąc trzeźwości. Jak co roku, na bocznym ołtarzu wyłożona jest księga trzeźwości.