Ogłoszenia Duszpasterskie – 04.06.2022

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 9 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca, po rannej Mszy zmianka Tajemnic różańcowych. Papieska intencja modlitwy: O zniesienie tortur. Módlmy się, aby wspólnota międzynarodowa podjęła konkretne działania, zmierzające do zniesienia tortur, zapewniając wsparcie ofiarom i ich rodzinom.

2. W czwartek Boże Ciało – uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

Msze: 07:00, 09:00 – po Mszy Procesja do czterech ołtarzy.

Szczególnie proszę o zaopiekowanie się 1 Ołtarzem, osoby dotychczas przygotowujące – zrezygnowany z przygotowań.

Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy w tradycyjnych miejscach. Prosimy o liczy udział.

Za pobożne uczestnictwo w procesji eucharystycznej można zyskać odpust zupełny.

Zapraszamy asysty, dzieci do sypania kwitków…

Wieczorna Msza o godzinie 16:00.

Składka przeznaczona jest na budownictwo sakralne w naszej diecezji.

3. Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni i złożenie ofiary 250zł: Barbara Węgrzyn, Wojciech Węgrzyn, Stanisława Węgrzyn, Tadeusz Katarzyński, Alicja Katarzyńska, Krzysztof Grabacki, Kazimierz Katarzyński, Irena Doła, Andrzej Katarzyński, Henryka Suska, Katarzyna Niedoba, Teresa Grabacka.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła XIII Grupę z Nowej Góry: Godyń, Suchoń, Motyl, Pachytel, Siwadłowscy, Achtelik, Pacura, Gaweł, Kłosowska, Smółka, Reszczyński.

4. Litania do Serca Pana Jezusa w czerwcu jest odmawiana codziennie po wieczornej Mszy świętej, również w niedzielę.