Ogłoszenia 05.01.2020

Ogłoszenia – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 05.01.2020

1. Dziś jest pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Świętej Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Po Mszy Świętej o godz. 7:00 zmianka tajemnic Różańca.
    Po Mszy Świętej o godz. 9:00 spotkanie z uczniami klas VIII.
  2. Popołudniu Różaniec o godz.16:00 i Msza Święta o 16:30.
  3. Dziękujemy XII grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątanie kościoła.
    O posprzątanie na przyszłą niedzielę prosimy XIII grupę z Nowej Góry: Suska, Węgrzyn, Węgrzyn, Grabacka, Rozmus, Katarzyński, Doła, Katarzyński, Doła, Hrabia, BodzentaKALENDARZ LITURGICZNY

• Poniedziałek – Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Niedzielny porządek Mszy Świętych. Jest to jedno ze świąt obowiązkowych, podczas których katolicy zobowiązani są do uczestniczenia we Mszy Świętej.
  1. Dziś po Mszy Świętej o godz. 11:00 zapraszamy na spotkanie opłatkowe do nowego domu parafialnego wszystkie osoby starsze, samotne oraz chórzystów.
  2. 01.2020 (Trzech Króli) o godz.17:30 (po Mszy Św.) Sołtys, Rada Sołecka, Towarzystwo Przyjaciół Nowej Góry, Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Nowej Górze zapraszają wszystkich mieszkańców na wspólne kolędowanie przy fontannie w Rynku z udziałem zaproszonych gości oraz prezentację wyników konkursu „Szopka Nowogórska 2019”. Na spotkanie zapraszamy autorów nagrodzonych szopek którym zostaną wręczone dyplomy i nagrody.
  3. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 19:00 w salce w domu parafialnym.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11:00 odbędzie się konkurs kolęd dla dzieci.
  5. Także w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy Świętej (ok.17:15) odbędzie się Koncert Kolęd w wykonaniu chóru męskiego z parafii w Mszanie Dolnej.
    Chór założył ks. Józef Hajduk, który w 1945 r. był wikariuszem w tamtejszej parafii. Od roku 1975 do 1980 był on proboszczem w naszej parafii. Jest pochowany na tutejszym cmentarzu.
  6. Za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Wszystkim, którzy w najbliższym czasie mogą przekazać jakąś kwotę na potrzeby parafii będziemy bardzo wdzięczni, ponieważ dzięki tym ofiarom parafia będzie mogła wywiązać się z należności jakie miała wpłacić w 2019 roku na instytucje diecezjalne (np. Seminarium, Wydział Misyjny, UPJP II)
  7.  Organizatorzy spotkania opłatkowego w Czernej zapraszają mieszkańców wsi Czerna oraz mieszkańców domów pod Nową Górą przy Czernej na Coroczne Spotkanie Opłatkowe, które odbędzie się w dniu 06.01.2020 roku o godzinie 15:00 w OSP Czerna.
  8. W tym tygodniu kolęda będzie w sobotę w Miękini (Wzgórze od Państwa Łagan do Szkoły, prawą stroną).