Ogłoszenia Duszpasterskie – 08.01.2023 /Święto Chrztu Pańskiego/

1. Przeżywamy dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, kończymy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. W poniedziałek rozpoczynamy okres zwykły liturgii Kościoła.

2. W tym tygodniu wizyta duszpasterska zgodnie z ogłoszonym rozkładem.

Program Kolędy jest zamieszczony na stronie parafii i wywieszony w gablotkach. Odwołane wizyty z powodu choroby księdza i deszczowej pogody będą zapowiedziane w przyszłą niedzielę. Woda świecona jest do zabrania ze stolika.

Bardzo prosimy aby ktoś z domowników wyszedł wcześniej przed dom.

Ofiary składane przy okazji kolędy są głównie z przeznaczeniem na potrzeby diecezji.

3. Dziękujemy II grupie ze Stawisk za posprzątanie naszej świątyni: Mirosław Kłosowski, Dorota wójcik, Teresa Kolibaj, Małgorzata Filipek, Maria Kłeczek, Dawid Dudek, Józef Dudek, Aneta Kaliszan. Do ofiary 540zł dołączyli się: Joanna Filipek, Edyta Tarasin, Lucyna Sobesto, Czesława Kłeczek, Katarzyna Kluczewska, Małgorzata Staroń, Helena Kłeczek, Cecylia Kłeczek, Mariola Grabowska.

Na przyszłą sobotę zapraszamy III grupę ze Stawisk: Wójcik, Kłosowska, Dura, Grondal, Chechelska, Wacławik, Jastrzębska, Chechelska, Święszek, Jastrzębska, Święszek, Chochół, Wójcik, Chechelska.

4. Na cmentarzu prosimy o segregację śmieci. Biodegradowalne a zwłaszcza przemarznięte chryzantemy składamy bez doniczek! Na końcu parkingu.

5. Puszka św. Antoniego jest z przeznaczeniem na pomoc dla Ukrainy.

6. Zapraszamy dzieci i młodzież na wakacyjną kolonię w Sopocie

Uczestniczyć mogą dzieci w wieku od 7 do 16 roku życia.

Termin 17 – 28 lipca 2023. Szczegóły w gablocie i na stronie internetowej. Całkowity koszt z dojazdem, wyżywieniem i zamieszkaniem pod opieką księdza i wychowawców wynosi 1.200zł Zapisy przez Internet.

7. Serdeczne podziękowania dla naszej Scholii parafialnej za wspaniały koncert kolęd. To była przepiękna godzina śpiewu kolęd i pastorałek. Dziękujemy rodzicom. Równocześnie zapraszamy dziewczynki i chłopców do włączenia się do wspólnoty.

8. Zapraszamy dzieci i młodzież na konkursu kolęd, który odbędzie się w niedzielę 22.01.2023 po Mszy o godzinie 11:00. Zgłoszenia w zakrystii i u ks. Piotra.

9. W sobotę 14.01.2023 na wieczornej Mszy pragniemy modlić się za Ojczyznę.

10. Uczniowie, nauczyciele i rodzice SP w Nowej Górze zapraszają na Jasełka 14 i 15.01.2023 w Sali CKIS Nowa Góra. Serdecznie Zapraszamy.