Ogłoszenia Duszpasterskie – 4 NIEDZELA ZWYKŁA – 31.01.2021

Ogłoszenia Duszpasterskie – 4 NIEDZELA ZWYKŁA – 31.01.2021

1. We wtorek przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego.

Msze święte o godzinie: 06:30, 09:00 i 18:00. Ten dzień przeżywamy jako XXV Dzień Życia Konsekrowanego.

Składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.

2. Kalendarz Liturgiczny: Piątek – wspomnienie św. Agaty i jest to również I Piątek miesiąca – spowiedź od godziny 17:30, Sobota – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy – I sobota miesiąca. Spowiedź od godziny 17:30.

Odwiedziny chorych proszę zgłaszać w zakrystii, początek od godziny 8:30.

3. Zgodnie z zaleceniem Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego – Marka Jędraszewskiego informujemy, że Papież Franciszek ustanowił biskupem pomocniczym ks. Roberta Chrząszcza. Pełna treść dokumentu w gablocie i na stronie internetowej.

4. Dziękujemy serdecznie za udział we Mszach Świętych kolędowych. Dziękujemy za wspólną modlitwę, wypis danych mieszkańców oraz za złożone ofiary, dzięki którym parafia nie posiada już długu zewnętrznego – wszyscy wierzyciele zostali spłaceni. Dziękujemy im za cierpliwość i podarowanie części należności na utrzymanie Parafii. Bóg Zapłać.

5. Dziękujemy Grupie II z Paryża: Dorota Harwes, Danuta Rozmus, Karolina Józefowicz, Bożena i Kazimierz Witkowscy, Michalina Nowakowska – Malczyk za posprzątanie naszej świątyni do złożenia ofiary 240zł dołączyli: Felicja Rozmus, Małgorzata i Piotr Malczyk.

       Na przyszły tydzień zapraszamy I Grupę z Miękini – rodziny: Łagan, Malinowski, Bodzęta, Gregorczyk, Wójcik, Doła, Bodzęta.

6. Bardzo Gorąco Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych na plebanii. Napracowali się bardzo ciężko.

Również w najbliższą sobotę na godzinę 9:00 zapraszam Parafian z dobrym sercem. Jest jeszcze wiele do zrobienia.

7. Prasa katolicka – „Gość Niedzielny”.                                                   

                                                                     Ks. Krzysztof Główka – proboszcz