Ogłoszenia duszpasterskie 31.03.2019

Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkiego Postu – 31.03.2019

1. Droga Krzyżowa o godz.15:30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz16:00.
  2. Od poniedziałku Msze św. wieczorne w tygodniu o godz. 18:00.
  3. Dziękujemy XVI grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątania kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła XVII grupę z Nowej Góry:  Kwaśniewski,  Wilk,  Kramarz,  Piekarczyk, Piórko, Gładysz, Kłeczek, Michalski, Michalski, Michalski, Mądry, Chucherka, Kawala, Pałka.

1. Pierwszy Piątek miesiąca – spowiadamy rano od godz. 6:00 oraz po południu
    od godz. 16:30. Do chorych pojedziemy w sobotę od godz. 8:00.

W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17:30.
Zapraszamy również wyjątkowo na godz. 19:30 na śpiewaną Drogę Krzyżową prowadzoną przez zespół „Talitha kum” z Krakowa.

1. Za zamontowanie plastykowych rynien za skradzione miedziane i za naprawę muru kościelnego od strony drogi zapłaciliśmy 3000 zł.
  2. Na pomoc w leczeniu 7 –letniego Filipa Panie zebrały 1140 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy „Serdeczne Bóg zapłać”.
  3. Od przyszłej niedzieli rozpoczną się REKOLEKCJE PARAFLANE.
    Program REKOLEKCJI będzie wyłożony w kościele już w piątek. Nauki rekolekcyjne dla młodzieży ze Szkół Średnich i młodzieży pracującej będą o godz. 19:00 w niedziele, a w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 19:15.
  4. Zachęcamy do kupowania „Gościa Niedzielnego”. Jest także miesięcznik „Miłujcie się!” szczególnie zachęcamy by czytała go młodzież.