Ogłoszenia Duszpasterskie 09.09.2018

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE na XXIII Niedzielę Zwykłą     (09.09.2018)

1. Dziś  23 niedziela  zwykła. Nieszpory  o  godz.16-tej.
  2. Dziękujemy  X  grupie  rodzin  z  Miękini za  posprzątanie  kościoła
  3. Na  przyszły  tydzień  prosimy  o  posprzątanie  kościoła  XI   grupę  z  Miękini:

Klich , Kowalska, Lasoń, Ślusarczyk, Ślusarczyk, Kłeczek, Ostachowski, Zwoliński

1. KALENDARZ  LITURGICZNY

Czwartek   wspomnienie  Jana  Chryzostoma  bpa i doktora  Kościoła

Piątek          święto  Podwyższenia  Krzyża  Świętego

Sobota        wspomnienie  N.M.P.  Bolesnej

1. Organizujemy Grupę Apostolską. Chętni do udziału  w  tej  Grupie  już od IV klasy  mogą się  zgłaszać  w  Zakrystii,
    lub do ks. Katechety. Pierwsze spotkanie odbędzie się w niedzielę 16.09 po Mszy Świętej o godz. 11:00.
  2. Zachęcamy do czytania „Gościa  Niedzielnego”.
  3. Msze Święte w kościele codziennie o godz. 6:30 i 18:00.
  4. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby naszej parafii.
  5. Sołtys wsi Miękinia zaprasza mieszkańców na zebranie wiejskie, które odbędzie się w piątek 14.09.2018 o godz. 17:00
    w Sołtysówce.
  6.   Pan Organista zaprasza wszystkich chórzystów na spotkanie, które odbędzie się w środę 12.09 po Mszy Świętej wieczornej.
  7.  Zapraszamy rodziców uczniów klas 6, 7 i 8, którzy przygotowują się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, na spotkanie, które odbędzie się w niedzielę 16.09 po Mszy Świętej o godz. 9:00.
  8. Dziś po każdej Mszy Świętej dzieci obecne w kościele otrzymają książeczki do zbierania naklejek w ciągu całego roku.