Ogłoszenia – Niedziela Miłosierdzia Bożego

Ogłoszenia – II Niedziela Wielkanocna 28.04.2019
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. O godz. 16:00 Nieszpory. Msza św. o godz. 16:30.
  2. Dziękujemy XXI grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątania kościoła

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła I grupę rodzin z Paryża: Stryczek, Nowak, Feliksiak, Potok, Chmiel, Rzepecki, Stryczek, Rozmus, Lasoń Dura, Pajestka

• Poniedziałek – Uroczystość św. Wojciecha -Głównego patrona Polski
  • Piątek – UROCZYSTOŚĆ N.M.P. KRÓLOWEJ POLSKI
    Msze św. jak w niedzielę.
  1. Pierwsze Nabożeństwo majowe we wtorek 30 kwietnia o godz.17:30 Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 17:30, a w niedziele o 16:00.
  2. Pierwszy Piątek wypada w Święto Matki Bożej Królowej Polski, dlatego spowiedź będzie w czwartek od godz. 6:00 rano i po południu od godz.16:30. Spowiedź przed Bierzmowaniem dla młodzieży klas VIII oraz ich rodziców, chrzestnych i krewnych będzie w piątek 10 maja od godz. 16:30.
  3. Do chorych pojedziemy w sobotę od godz. 8:00.
  4. Dziś po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie rodziców młodzieży klas VIII, która 11 maja przystąpi do Sakramentu Bierzmowania.
  5. Kurs przedmałżeński dla narzeczonych rozpocznie się 05 maja o godz. 16:00 w salce parafii św. Marcina w Krzeszowicach.
  6. Zachęcamy do czytania „Gościa Niedzielnego”.