Ogłoszenia na Wielkanoc 2020

Ogłoszenia – 12.04.2020

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Msza św. o godz. 16:30. Spowiadamy pół godziny przed każdą Mszą Świętą.

Dziś transmitujemy przez Internet Mszę Świętą o 7:00 oraz o 11:00.

1. Dziękujemy III grupie rodzin z Miękini za złożone ofiary na utrzymanie kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła IV grupę z Miękini:
Cyran, Wójcik, Święszek, Lasoń, Chlebowski, Kurdziel, Kawala, Chojnacki.

1. Jutro porządek Mszy św. jak w niedzielę.
  2. Przez najbliższy tydzień trwać będzie Oktawa Zmartwychwstania. Z tego powodu
    w piątek w tym tygodniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Grupa Charytatywna z przekazanych darów żywnościowych zorganizowała

12 paczek i przekazała najbardziej potrzebującym rodzinom. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, właścicielom sklepów, kierownikom sklepów za umożliwienie zbiórek, a Grupie Charytatywnej za przygotowanie paczek i dostarczenie rodzinom.

Apelujemy do osób w których sąsiedztwie mieszkają ludzie starsi i potrzebujący pomocy, aby zadbać o zaopatrzenie i w razie potrzeby udzielić odpowiedniej pomocy.

1. Dziękujemy za wszelkie ofiary dzięki którym może funkcjonować parafia i w naszym kościele mogą być odprawiane Msze Święte i nabożeństwa.
    Za wszystkich parafian i ofiarodawców modlimy się szczególnie we wtorek na Mszy Świętej o godz. 6:30.

1. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przeżycia tego Wielkiego Tygodnia. Szczególnie dziękujemy panu Organiście Łukaszowi Bodzencie, panu Kościelnemu, rodzinie Chmiel za śpiew i włączenie się w liturgię, Strażakom za czuwanie przy Grobie Pańskim, Lektorom za asystowanie przy liturgii oraz tym osobom, które przygotowały Ciemnicę i Grób Pański.

1. W tym tygodniu transmitujemy Msze Święte: jutro o 11:00, w środę o 18:00 oraz w niedzielę o 11:00.
  2. Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy błogosławionych Świąt!
    Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza Was każdego dnia swoją obecnością i łaską.