Ogłoszenia Duszpasterskie – XXXIV Niedziela Zwykła, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Kalendarz liturgiczny: Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, dzisiaj przypada również wspomnienie św. Cecylii, Wtorek – św. męczenników koreańskich.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy liturgiczny okres Adwentu. Roraty od poniedziałku do soboty o godzinie 06:30.

2. W ubiegłą niedzielę przeżywaliśmy IV Światowy Dzień Ubogiego pod hasłem „Wyciągnij rękę do ubogiego!”- zebraliśmy do puszki św. Antoniego dla najbardziej potrzebujących w naszej diecezji 218zł. Bóg zapłać!

3. Dziękujemy Grupie XII z Nowej Góry: Barbara Węgrzyn, Katarzyna Węgrzyn, Tadeusz Katarzyński, Alicja i Tymoteusz Katarzyńscy, Ewa Hrabia, Teresa, Krzysztof Grabowscy, Stanisława k Węgrzyn, Kazimierz Katarzyński, Irena Doła za posprzątanie naszej świątyni i złożoną ofiarę 310zł.

Na Przyszły tydzień zapraszamy XIII Nowej Góry, rodziny: Kłosowski, Godyń, Pacura, Achtelik, Siwadłowski, Motyl, Kubina, Gaweł, Gaj, Wójs.

4. Bardzo proszę o nie wrzucanie do kontenera przy cmentarzu odpadów biodegradowalnych, takich jak kwiaty z ziemią, wiązanki, kwiaty naturalne, liście itp. Kawałek od kontenera powstało przeznaczone do tego wysypisko.

5. Dziękujemy rodzicom młodzieży, która przyjęła w czerwcu sakrament Bierzmowania, za ufundowanie trzech nowych paten komunijnych oraz świec adwentowych do naszego kościoła.

6. Prasa katolicka –  „Gość niedzielny”.                                                                                                                                                                                                                                                                              Ks. Krzysztof Główka – proboszcz