Ogłoszenia Duszpasterskie – XXX Niedziela Zwykła – 25.10.2020

1. Kalendarz liturg.: Środa – święto Świętych Apostołów Szymona i Judy.
  2. Nabożeństwa Różańcowe – niedziela 15:30 w tygodniu 17:30.
  3. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii po Mszach świętych. Można zamawiać Msze zbiorowe za zmarłych w miesiącu Listopadzie, odprawiane w soboty o g 18:00 połączone z Różańcem.
  4. Od tego roku odstępujemy od Wypominek Jednorazowych i zastępujemy je Wypominkami Listopadowymi.
  5. Penitencjaria Apostolska wprowadziła możliwość zyskiwania odpustów za zmarłych przez cały miesiąc Listopad. Osoby odizolowane mogą go uzyskać pod warunkiem duchowego dołączenia się do pozostałych wiernych.
  6. Prymas Polski oraz Konferencja Episkopatu Polski, zachęca do rozważnego odwiedzania grobów zmarłych przez cały miesiąc Listopad. Odradza uczestnictwa we Mszach czy procesjach w pierwsze dni miesiąca.
  7. W Uroczystość Wszystkich Świętych będziemy kwestować przy cmentarzu (osoby będące dotychczasowo zaangażowane w Radzie Parafialnej i Grupie Charytatywnej), na pełne wdrożenie systemu Grobonet i kontynuowania inwestycji związanej z parkingiem przy cmentarzu.
  8. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych –
    Msze Święte o godz. 7:00, 9:00, 11:00 oraz o 14:30 na cmentarzu. Nie będzie Mszy o 16:00. O 19:00 na cmentarzu Różaniec prowadzony przez młodzież naszej parafii.
  9. Prosimy o podporządkowanie się Strażakom, którzy będą pomagali w parkowaniu. Dziękujemy za ich pomoc w trosce o bezpieczeństwo.
  10. Dziękujemy Grupie VIII z Nowej Góry: Anna Wójcik, Krzysztof Kopeć, Lucyna Kunert, Katarzyna Mazur, Wiktoria Mazur, Elżbieta Nowak, Irena Boczar, Zygmunt Kawala, Dorota Bała, Barbara Hajdus za posprzątanie naszej świątyni i złożoną ofiarę 320zł. Na Przyszły tydzień zapraszamy IX Nowej Góry, rodziny: Kurdziel, Osika, Pałka, Kawala, Gala, Fitek, Kluczowska, Otczyk.
  11. Pamiętajmy o przestrzeganiu w kościele i na cmentarzu przepisów Ministerstwa Zdrowia: dystans, zasłanianie ust i nosa. 60 osób w kościele.
  12. Prasa katolicka – Gość Niedzielny oraz pismo dla dzieci.                                                                                                                                                                                                                 Ks. Krzysztof Główka – proboszcz