Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVIII Niedziela Zwykła – 11.10.2020

Ogłoszenia Duszpasterskie  XXVIII Niedziela Zwykła – 11.10.2020

1. Kalendarz liturg.: Wtorek – bł Honorata Koźmińskiego, Czwartek – św. Teresy od Jezusa, Piątek – św. Jadwigi Śląskiej, Sobota – św. Ignacego Antiocheńskiego.
  2. Nabożeństwa Różańcowe. W niedzielę o godzinie 15:30, w tygodniu o 17:30. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych – wszystkich Parafian.
  3. Zbliża się Miesiąc Listopad, szczególnie poświęcony modlitewnej pamięci o zmarłych. Można zamawiać Msze Święte zbiorowe w soboty o godzinie 18:00 połączone z Różańcem.
  4. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii po Mszach świętych, prosimy o wyraźne pismo i podawane zmarłych bez odmiany Nazwiska i imienia. Kartki do wypełnienia zmarłych można zabrać ze stoliczka, leżą przy gazetach. Proszę przyporządkować wypominki do wybranej Mszy świętej.
  5. Od tego roku odstępujemy od Wypominek Jednorazowych i zastępujemy je Wypominkami Listopadowymi – przez cały miesiąc na Mszach będziemy modlić się w Modlitwie Wiernych za zmarłych wypominanych w Wypominkach Listopadowych.
  6. Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni i złożoną ofiarę 350zł. W tym tygodniu sprzątali: Władysław Chucherko, Stanisława Ornacka, Danuta Jedynak, Aneta Jedynak, Anna Bodzęta, Iwona Rogozik, Helena Bytom, Stanisław Rozmus. Na Przyszły tydzień zapraszamy VII grupę Nowej Góry, rodziny: Piórko, Michalska, Malczyk, Domka, Maciejowska, Krupa, Molik, Godyń, Kucia.
  7. Od 13 do 21 Października po Mszach wieczornych rozpoczynamy Nowennę w Obronie Życia Ludzkiego. Materiały na stoliku (od wtorku).
  8. Bóg zapłać za składane ofiary, szczególnie na cale parafialne.
  9. Prasa katolicka – Gość Niedzielny.
  10. Dziś po Mszach świętych przed kościołem kwesta do puszek na Żywy Pomnik Jana Pawła II – Dzieło Nowego Tysiąclecia. Wspieramy zdolną a biedną młodzież.

Ks. Krzysztof Główka – proboszcz