Ogłoszenia Duszpasterskie  XXV Niedziela Zwykła – 20.09.2020

Ogłoszenia Duszpasterskie  XXV Niedziela Zwykła – 20.09.2020

 1. Kalendarz liturg.: Poniedziałek – Święto św. Macieja, Środa: św. O. Pio.   
 2. W najbliższą niedzielę II Odpust parafialny ku czci św. Michała Archanioła, suma odpustowa o godzinie 11:30!!! Święto przypada 29.09.
 3. Dzisiaj o godz. 11:00 dzieci z klas IV przystąpią do I Komunii Świętej.

 4. Dziękujemy za gruntowne posprzątanie, wystrój kościoła wraz z otoczeniem rodzicom dzieci komunijnych.                                                Na Przyszły tydzień zapraszamy IV grupę Nowej Góry, rodziny: Zawierucha, Chmiel, Ziembiński, Kawala, Rozmus, Dudek, Nowak, Bodzęta.
 5. Przez najbliższy tydzień dzieci pierwszokomunijne będą przeżywały Biały Tydzień. Zapraszamy codziennie na Mszę o godz. 18:00.                W poniedziałek odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i odbiór pamiątkowych obrazków.                                                                              Na zakończenie Białego Tygodnia zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na Mszę Świętą odpustową, w niedzielę o godz. 11:30.                                   
 6. W sobotę 26.09 po wieczornej Mszy Świętej odbędzie się w naszym kościele modlitewne czuwanie przed odpustem ku czci św. Michała Archanioła. Wydarzenie współtworzy młodzież z naszej parafii i schola. Zapraszamy wszystkich chętnych, a szczególnie uczniów z klas VII i VIII wraz z rodzicami. Czuwanie to będzie oficjalnym rozpoczęciem kolejnego roku przygotowań do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.                                                                                                        
 7. Spotkanie Kręgu biblijnego w czwartek o godzinie 19:00.                           
 8. Dziś przypada 3 niedziela września, składka na cele parafialne.

Bóg zapłać za zrozumienie i troskę o potrzeby parafii.

 1. Poszukujemy sponsorów do opłacenia całości lub części kosztów związanych z pracami przy kościele. Dziękuję za ofiary składane       na tacę, przelewy bankowe i składki w kopertach.                                             
 2. Próby scholi odbywają się w piątek o 19:00 oraz w niedzielę o 10:00.  Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do włączenia się do grupy oraz  do ministrantów.
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Gość Niedzielny                 oraz do zabrania przez każdą rodzinę bezpłatnej gazetki „Dobre Nowiny”,  można wrzucić za nią dobrowolną ofiarę na koszty druku    i kolportażu.

                                                    Ks. Krzysztof Główka – proboszcz