Ogłoszenia Duszpasterskie – XV Niedziela Zwykła – 11.07.2021

1. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym Kancelaria parafialna jest czynna w środę po wieczornej Mszy Świętej. W nagłych przypadkach jest możliwość kontaktu codziennie po wieczornej Mszy Świętej w zakrystii.

• Poniedziałek– wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męczennika
  • Wtorek– wspomnienie świętych pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta
  • Czwartek– wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
  • Piątek – wspomnienie N.M.P. z Góry Karmel (MB Szkaplerznej) – odpust w Czernej
  1. Dziękujemy VI grupie z Czernej za posprzątanie kościoła. Byli to:
    Krystyna Kuciel, Maria Maciejowska, Zygmunt Kłeczek, Teresa Dymek, Krystyna Michalska, Henryka Lasoń, Sylwia Katarzyńska, Halina Kopek, Maria Smółka, Zofia Maciejowska, Ksenia Pałka.
    Grupa złożyła ofiarę 380 zł. Bóg zapłać.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła I grupę z Nowej Góry:
    Chucherko, Kawala, Kramarz, Kramarz, Knapik, Kłosowska, Kita
  2. Dziękujemy Panu Jarosławowi Janikowi z Czernej za pomoc w pracach przy kościele oraz uporządkowanie terenu przy plebanii.

3. Zbiórka zużytego sprzętu. Do 15.07.2021r. na parking przy kościele można przynosić zużyte sprzęty elektroniczne (komputery, drukarki, telewizory itp.)

4. Zachęcamy do czytania „Gościa Niedzielnego”.