Ogłoszenia Duszpasterskie 5 NIEDZELA ZWYKŁA – 07.02.2021

Ogłoszenia Duszpasterskie  5 NIEDZELA ZWYKŁA – 07.02.2021

1. Dziś przeżywamy 5 niedzielę zwykłą i równocześnie I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu na wszystkich Mszach świętych.

W okresie przed Wielkim Postem organizuje się „Nabożeństwo czterdziestogodzinne” symbolizujące okres 40 dni postu Jezusa na pustyni, jak też – według tradycji – czas 40 godzin przebywania Jezusa w grobie. Nabożeństwo ma być wynagrodzeniem za popełnione grzechy.

Z racji małej liczby wiernych spowodowanej koronawirusem, Adoracja trwa 15 minut po każdej Mszy świętej niedzielnej do Środy Popielcowej.

2. Kalendarz Liturgiczny: Środa – św. Scholastyki, Czwartek – NMP z Lourdes.

3. Dziękujemy Grupie I z Miękini : Grażyna Wójcik, Teresa Bodzęta, Wiesław Doła za posprzątanie naszej świątyni do złożenia ofiary 200zł dołączyli: Jan Bodzęta, Anna Gąsior, Maria Bodzęta.

Na przyszły tydzień zapraszamy II Grupę z Miękini – rodziny: Kurdziel, Cieciak, Grochal, Urbanik, Kucia, Wyrwa, Koryczan, Bodzęta, Bodzęta.

4. Bardzo Gorąco Dziękuję za kolejną pomoc w pracach porządkowych na plebanii. Dziękuję za zdemontowanie szopki i wystroju świątecznego. Niech Bóg wynagrodzi za dobroć serc i pracowitość rąk.

5. Współorganizujemy Wakacyjną Kolonię nad morzem – w Sopocie dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 17 lat. Informacje na plakatach w gablocie i stronie internetowej. Termin: 08 do 20 Lipca. Całkowity koszt wraz z przejazdem, wyżywieniem, noclegami i opieką wychowawców wynosi 950zł. Zapisy przez stronę internetową parafii: parafianowagora@wp.pl

6. Prasa katolicka – „Gość Niedzielny”.

Ks. Krzysztof Główka – proboszcz