Ogłoszenia Duszpasterskie 30.01.2022

1. Poniedziałek: św. Jana Bosko,

Środa: Święto Ofiarowania Pańskiego Matki Bożej Gromnicznej.

Poświęcenie gromnic na każdej Mszy: 6:30, 09:00 i 18:00

Ten dzień to również 26 Dzień Życia Konsekrowanego.

Składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.

Sobota – św. Agaty.

2. W tym tygodniu przypada:

I Piątek miesiąca – spowiedź od godziny 17:00.

I Sobota miesiąca – odwiedziny chorych od godziny 08:30 – prosimy zgłaszać chorych w zakrystii.

Za tydzień I niedziela miesiąca – zmianka Różańcowa po Mszy o godz 07:00.

3. Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni: Ewelina, Dominik Bolech, Aneta, Marcin, Przemysław Godyń, Agata, Wojciech Godyń.

Do ofiary 200zł dołączyli się: Maria Kurdziel, Teresa Ostachowska, Bronisława Godyń, Adam Zwoliński, Joanna Danecka, Krystyna, Andrzej Bolech oraz Rodziny: Motak, Augustek, Gąsior, Kurdziel.

Na kolejne sprzątanie zapraszamy Grupę 9 z Miękini: Kuczara, Szmagier, Noworyta, Figiński, Godyń, Godyń, Janik, Joński, Zaporowicz, Gawęda, Zdziech.

4. W niedzielę, 6. lutego, w domu parafialnym w Krzeszowicach, o godz. 16.00 rozpocznie nowy cykl kursu przedmałżeńskiego. Kolejny w maju.

5. Konkurs kolęd dla dzieci. Finał dzisiaj po Mszy o 11.00.

6. Zapisy na Kolonię w Sopocie dla Dzieci i młodzieży przez Internet. Informacje na naszej stronie Internetowej pojawią się w poniedziałek. Termin 07.07 – 19.07.2022. Koszt 1.050zł.

7. Dziękujemy Rodzinom naszej Parafii za uczestnictwo we Mszach świętych Kolędowych. Dziękujemy za Wspólną  modlitwę oraz złożone ofiary dla ministrantów oraz księży. Kapłani z ofiar wnoszą określone dekretem opłaty do Kurii Metropolitalnej: ofiarę – jako darowiznę kolędową, oraz określone dekretem opłaty oraz na utrzymanie Domu Księży Emerytów, Misje i Uniwersytet Papieski w Krakowie.

Jako proboszcz wszystkie pozostałe złożone i przypadające dla mnie ofiary przekazałem na potrzeby utrzymania naszej parafii.

8. Gość Niedzielny w zakrystii.

9. Kancelaria parafialna w czynna: wtorki, środę i czwartki po Mszy świętej wieczornej. W nagłych wypadkach po każdej Mszy świętej.