Ogłoszenia Duszpasterskie – 3 NIEDZELA ZWYKŁA (24.01.2021) Niedziela Słowa Bożego.

Ogłoszenia Duszpasterskie – 3 NIEDZELA ZWYKŁA (24.01.2021)

1. Dzisiejszą – Trzecią niedzielę zwykłą – zgodnie z postanowieniem papieża Franciszka – przeżywamy jako Niedziela Słowa Bożego.

2. Kalendarz Liturgiczny: Poniedziałek – święto Nawrócenie św. Pawła, Wtorek – wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa, Czwartek – św. Tomasza z Akwinu.

3. Zgodnie z prośbą Przewodniczącego KEP podczas każdej Mszy św. we wszystkich parafiach prosimy o modlitwę w intencji poszkodowanych i ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Zbiórka na ten cel do puszek przed kościołem.

4. Msze święte „Kolędowe” sprawujemy w dni powszednie do końca Stycznia o godzinie 17:00, 18:00. Z kościoła można zabrać poświęconą wodę.

Wykaz sugerowanych rejonów Parafii jest wywieszony w gablocie

i na stronie internetowej Parafii. Prosimy o aktualne dane mieszkańców.

Jeżeli ktoś nie może przybyć w proponowanym terminie, zapraszamy na inny dogodny termin.

5. Dziękujemy Grupie I z Paryża: Krystyna, Fryderyk Dura, Anna Warzecha, Wanda, Janusz Chmiel, Kinga Plago – Kopeć, Kacper Kopeć, Beata Żurek za posprzątanie naszej świątyni do złożenia ofiary 400zł dołączyli: Julia Kłeczek, Teresa Stryczek, Danuta Nowak.

Na przyszły tydzień zapraszamy rodziny: Stolecki, Witkowski, Harwes, Rozmus, Malczyk, Józefowicz, Malczyk, Kluska, Nowakowski, Zarzycka.

6. Bardzo Gorąco Proszę o pomoc w uporządkowaniu, posprzątaniu plebanii a dokładnie dwóch mieszkań i dokończenia sprzątania kuchni. Spędziłem już wiele godzin w porządkowaniu piwnic i kuchni. Ludzi z dobrym sercem zapraszam zatem w najbliższą sobotę na godzinę 9:00. Potrzebne Panie i Panowie.

7. Prasa katolicka – „Gość Niedzielny”.

Ks. Krzysztof Główka – proboszcz