Ogłoszenia duszpasterskie 27.05.2018r.

Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy. Po Mszy św. o godz. 900 będzie spotkanie dla uczniów klas 7 w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia Uroczystości Odpustowej w naszej Parafii. Dziękujemy zwłaszcza strażakom i górnikom za wystawienie pocztów sztandarowych podczas sumy odpustowej, dziękujemy także dzieciom które podczas procesji sypały kwiaty i dzwoniły dzwonkami, dzieciom w strojach komunijnych oraz ich rodzicom, dziękujemy Panom, którzy nieśli baldachim, dziękujemy Służbie Liturgicznej i Panu Kościelnemu. Bóg zapłać!

Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ufundowanie kompletu obrusów do naszego kościoła, a rodzicom dzieci, które przeżywały rocznicę I Komunii za ofiarę złożoną na potrzeby Parafii. Bóg zapłać!

Dziękujemy XVIII grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątanie kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła XIX grupę rodzin z Nowej Góry: Gleń, Łuszcz, Kawala, Chucherko, Fitek, Słonina, Dźwigaj, Cywiński, Kot, Katarzyński, Katarzyński, Adamczyk, Klima

WTOREK – wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

CZAWARTEK – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. będą odprawione o godz. 700, 900 z procesją do czterech ołtarzy, 1630. Bardzo prosimy o przygotowanie ołtarzy na procesję w tych samych miejscach jak co roku. Przez cały tydzień zapraszamy wszystkich, zwłaszcza dzieci pierwszokomunijne na procesje w oktawie Bożego Ciała, które będą po wieczornych Mszach św., a w niedzielę o godz. 1600.

PIĄTEK – wspomnienie Św. Justyna, męczennika

W I piątek spowiedź będzie rano od godz. 600, po południu od godz. 1730. Chorych odwiedzimy w sobotę od godz. 800.

Na cmentarzu zostały ułożone dwa ostatnie chodniki. Koszt tej pracy wyniósł 20 tys. zł. Parafia spłaciła do tej pory 5 tys. zł.

W czasie wakacji nie będziemy odwiedzać chorych z okazji I Piątku.