Ogłoszenia duszpasterskie – 26.06.2022/13 Niedziela zwykła, r. C

1. Kalendarz liturgiczny nadchodzącego tygodnia: we wtorek – Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika; w środę – Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.

2. Dziękujemy wszystkim uczestniczącym w procesjach Oktawy Bożego Ciała, szczególnie: służbie liturgicznej, panom niosącym baldachim, dziewczynkom sypiącym kwiaty i chłopcom z dzwonkami.

3. Rozpoczęły się wakacje – życzymy dzieciom i młodzieży dobrego, radosnego i bezpiecznego wypoczynku. Nie zapominajmy w tym czasie o relacji z dobrym Bogiem – codziennej modlitwie, Mszy świętej w niedziele i we Wniebowzięcie Matki Bożej, spowiedzi i lekturze Pisma Świętego.

4. W czasie wakacji mamy w dni powszednie tylko jedną Mszę świętą; w nadchodzącym tygodniu wszystkie Msze będą o godz. 18.00.

5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna w środę i w piątek po wieczornych Mszach świętych.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, spowiedź od. g. 17.15.

7. Pierwsza sobota miesiąca, ks. Piotr idzie od g. 8.00 do chorych ks. Proboszcza, a potem do swoich. Nie będzie odwiedzin chorych w sierpniu.

8. Dziękujemy V grupie z Nowej Góry za posprzątanie naszej świątyni, złożono ofiarę 250 zł:

Kornelia Chucherko, Danuta Kwaśniewska, IrynaWidyna, Serafina Mazur, Paweł Fitacz, Piotr Polarski, Władysława Trzech, Kazimiera Chucherko, Agnieszka Osika, Teresa Stadnik, Anna Hudyga.

Na przyszły tydzień zapraszamy grupę VI z Nowej Góry, państwo: Ornacki, Rzepka, Bytom, Święszek, Jedynak, Rogozik, Chucherko, Gleń, Kawaler, Chlebicki, Rozmus.

9.W zakrystii do nabycia „Gość Niedzielny”

ks. Piotr Wieczorek