Ogłoszenia duszpasterskie – 24.07.2022  /17 niedziela zwykła/

1. Kalendarz liturgiczny nadchodzącego tygodnia: w poniedziałek – święto św. Jakuba i wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących, wtorek – wspomnienie świętych Joachima i Anny, piątek – św. Marty, Marii i Łazarza.

2. Msze święte w ciągu tygodnia: poniedziałek, wtorek i piątek – Msza o godz. 6.30, środę, czwartek i sobota o godz. 18.00.

3. Kancelaria parafialna czynna w środę i w czwartek po wieczornych Mszach świętych.

4. Dziękujemy IX grupie z Nowej Góry za posprzątanie naszej świątyni: Anna Kluczkowska, Janina Fitek, Kinga, Zbigniew Pałka, Mieczysław Kawala, Józefa Kawala, Anna Kurdziel, Monika Nowak, Agnieszka Ciepał. Złożono ofiarę 250 zł.

Na przyszły tydzień zapraszamy grupę X z Nowej Góry: Mazur, Szczurek, Kawala, Gędłek, Florkowska, Szymański, Lelek, Standera, Woch.

5. Podziękowanie za zakup środków czystości od rodzin przygotowujących ołtarze na Boże Ciało za kwotę 260zł.

6. Jak co roku Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę zatrzymuje się w naszej parafii. Okażmy braterską pomoc goszcząc, podejmujących trud braterskiej miłości i gościnności. Pielgrzymi proszą przyjęcie na nocleg pod swój dach w dniu 27.07.2022 (środa na czwartek). Przybycie grupy około godziny 18:30.

7. W zakrystii do nabycia „Gość Niedzielny”.

8. Po każdej Mszy Świętej – poświęcenie pojazdów.