Ogłoszenia duszpasterskie 24.06.2018r.

Dzisiaj 12 Niedziela zwykła, Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. O godz. 1600 nabożeństwo czerwcowe.

Dziękujemy I grupie rodzin z Paryża za posprzątanie kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła II grupę rodzin z Paryża: Zarzycki, Kubaty, Kłeczek, Blecharz, Witkowski, Rozmus, Harwes, Malczyk, Kluska, Michalski, Kłeczek, Nowakowski

CZWARTEK – wspomnienie Św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

PIĄTEK – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

Od poniedziałku przechodzimy na wakacyjny porządek odprawiania Mszy świętych w dni powszednie. W poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek Msza św. będzie o godz. 630,              w środę i sobotę Msza św. będzie o godz. 1800. Kancelaria parafialna będzie czynna w środę od 1845 do 2000 , a w sobotę od 800 do 900.