Ogłoszenia Duszpasterskie – 24.04.2022 – 2 Niedziela Wielkanocna – Bożego Miłosierdzia

1. Kalendarz liturgiczny: Poniedziałek – święto św. Marka Ewangelisty.

Wtorek – uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, patrona Polski.

Piątek – święto św. Katarzyny ze Sieny, patronki Europy.

2. Nabożeństwa Majowe – w ciągu tygodnia o godzinie 17:30, w niedzielę o godzinie 15:30. Zapraszamy wszystkich a zwłaszcza dzieci i rodziców przygotowujących się do Bierzmowania, I Komunii świętej i Rocznicy Komunii. Rozpoczynamy w najbliższą sobotę. W czasie nabożeństwa modlimy się o Pokój na Ukrainie i w świecie, za Ojca Świętego , Kościół w Polsce, za Rodziny, o powołania kapłańskie i o dobre urodzaje.

3. „Paczka Dla Ukrainy” w głównej gablocie wystawiona jest specyfikacja.

Nasza parafia nie posiada parafialnego Koła Caritas ani możliwości transportu. Możemy pomóc zbierając dzisiaj do puszek ofiary na zakup potrzebach środków.

4. Dziękujemy V grupie z Czernej za posprzątanie naszej świątyni:

Krystyna, Tadeusz Smółka, Monika Maciejowska, do ofiary 280zł dołączyli się Stanisław Kurdziel, Dorota Kucia, Aniela Gleń.

Na przyszły tydzień zapraszamy VI grupę z Czernej: Przybyłowscy, Piórko, Godyń, Gibała, Joniec, Kita, Gleń, Smółka, Bulek, Ostachowska, Godyń, Ostachowscy.

5. 01. Maja o godzinie 16:00 rozpoczyna się w parafii św. Marcina w Krzeszowicach Kurs przedmałżeński.

6. W zakrystii do nabycia – Gość Niedzielny.