Ogłoszenia duszpasterskie – 23.10.2022  /30 niedziela zwykła/

Ogłoszenia duszpasterskie – 23.10.2022  /30 niedziela zwykła/

1. Kalendarz liturgiczny: Piątek – święto św. Szymona i Judy.

2. Od 01 października rozpoczęliśmy nabożeństwa Różańcowe połączone z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W niedzielę o godzinie 15:30 w ciągu tygodnia o godzinie 17:30. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

3. Przeżywam niedzielę misyjną, ofiary ze składki są przeznaczone na działalność misyjną Kościoła. Cały najbliższy tydzień będziemy przeżywać jako tydzień szczególnej modlitwy za misje i misjonarzy.

4. Dziękujemy grupie I grupie z Miękini za posprzątanie naszej świątyni: Alicja Bodzenta, Teresa Bodzenta, Lucyna Gregorczyk, Marta Gregorczyk, Jakub Wójcik, Wiesław Doła, Paweł Wiszniewski, Angelika. Adrian Wiszniewski.     Zakupiono kwiaty a do ofiary 100zł dołączyli się: Grażyna Wójcik, Aleksandra Wiorek, Jan Bodzenta.

    Na przyszły tydzień zapraszamy grupę II z Miękini: Kurdziel, Bodzenta, Wyrwa,   Cieciak, Urbanik, Kucia, Koryczan, Bodzenta.

5. Na cmentarzu posypały się liście z drzew, wymieniamy powoli stare naturalne kwiaty, zwłaszcza chryzantemy z ziemią. Bardzo proszę te odpady biodegradowalne składować na końcu parkingu. Nie mieszamy śmieci i odpadów biodegradowalnych. Raz jeszcze prosimy o zabieranie swoich śmieci do domowych kontenerów.

6. W zakrystii do nabycia „Gość Niedzielny”.

7. W zakrystii można zamawiać wypominki Roczne i Listopadowe. Bardzo prosimy o wyraźne pismo, najlepiej drukowanymi literami.