Ogłoszenia duszpasterskie – 23.07.2023 – 16 Niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie – 23.07.2023 – 16 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj poświecenie aut i innych pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących po każdej Mszy świętej w przyszłą niedzielę 23.07.2023. Składane ofiary są przeznaczone na pomoc na środki transportu dla misjonarzy, Akcja prowadzona przez Miva Polska – 1 grosz za 1 kilometr. Informacje na ulotkach i stronie organizatora.

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – św. Kingi, wtorek – św. Jakuba, św. Krzysztofa, środa św. Joachima i Anny, sobota – św. Marty, Marii i Łazarza.

3. Msze święte i kancelaria parafialna w porządku wakacyjnym.

4. Dziękujemy osobom z XIX grupy z Nowej Góry za posprzątanie naszego kościoła. Grupa zakupiła kwiaty w kwocie 210zł i złożyła ofiarę 130zł.

Na przyszły tydzień zapraszamy grupę XX z Nowej Góry, rodziny: Węgrzyn, Góral, Smółka, Dura, Godyń, Piórko, Sapiechowska, Czech, Wójcik, Rozmus, Bodzęta, Chwast, Piórko.

5. Dziękujemy za zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Pozyskane środki są przeznaczonego na cele misyjne.

6. Jak co roku pragniemy przyjąć pod swój dach Górali z Rabki, pielgrzymujących w 42 Góralskiej Pieszej pielgrzymce na Jasna Górę. Przybycie pielgrzymów do Nowej Góry w czwartek 27.07.2023 około godziny 18:30. Chciejmy utrudzonych ugościć rodzinnym stołem, możliwością umycia się i miejscem noclegu. Hasło tegorocznej pielgrzymki: Wierzę w Kościół Chrystusowy.