Ogłoszenia Duszpasterskie – 23.04.2022 III Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia Duszpasterskie – 23.04.2022 III Niedziela Wielkanocna – Niedziela Biblijna

1. Kalendarz Liturgiczny: Jutro Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, Wtorek – święto św. Marka, ewangelisty, Sobota – święto św. Katarzyny ze Sieny.

W przyszłą niedzielę pierwsze nabożeństwo majowe ku czci NMP o godzinie 15:30.

2. Dzisiejsza niedziele jest przeżywana jako Niedziela biblijna przeżywana pod hasłem: „Czy chcecie gardzić Kościołem Boga” rozpoczyna XV Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

Dzisiaj siódme narodowe czytanie Pism Świętego.

Zapraszamy do parafialnej Wspólnoty rozważającej Pismo święte – spotkania w czwartki o godzinie 19:00

Dzisiaj o godzinie 15:00 zapraszamy na Drogę Światła, Drogę z Chrystusem Zmartwychwstałym.

3. Dziękujemy VIII grupie z Nowej Góry za posprzątanie naszej świątyni: Barbara Hujdus, Katarzyna, Zosia Mazur, Lucyna Kunert, Alina, Zygmunt Kawala, Dorota, Jacek Bała, Anna Wójcik, Lucyna Kopeć, Elżbieta Nowak, Agnieszka Ciepał, Teresa Bodzęta. Złożono ofiarę 320zł.

Za tydzień zapraszamy IX grupa z Nowej Góry, rodziny: Kurdziel, Osika, Wesołowski, Pałka, Kawala, Fitek, Kluczowski, Gala.

4. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych będzie w najbliższą niedzielę 30 kwietnia po Mszy o 11.00.

5. W tym roku obchodzimy jubileusz 25-lecia święceń biskupich Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza. Uroczyste obchody w niedzielę 30.04.2023 o godzinie 12:30 w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie.