Ogłoszenia Duszpasterskie – 22.05.2022  /  6 Niedziela Wielkanocna

1. W poniedziałek, wtorek i środę będziemy przeżywać dawne „Dni Krzyżowe”.

W czasie Mszy świętych i na Nabożeństwie Majowym będziemy modlić się o dobre urodzaje i za kraje głodujące.

2. Kalendarz Liturgiczny: Czwartek – św. Filipa Nereusza.

3. W przyszłą niedzielę – I Komunia Święta o godzinie 11:00.

Prosimy wiernych o umożliwienie rodzinie dzieci komunijnych na pozostawienie wolnych miejsc i zapraszamy na pozostałe Msze święte o godzinie: 07:00, 09:00 i 16:00.

4. Rocznica I spowiedzi i Komunii świętej w Odpust Parafialny w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego 05.06.2022 o godzinie 11:00.

5. Dziękujemy II grupie z Nowej Góry za posprzątanie naszego kościoła: Anna Ziemba, Jan Kasprzyk, Barbara Godyń, Małgorzata, Hubert, Mateusz Bąbka, Danuta Malczyk, Józefa Malczyk, Maria Cyganik, Magdalena Matusik, Beata, Amelia Radzik. Złożono ofiarę 560zł.

Na przyszły tydzień zapraszamy rodziców dzieci i Komunijnych.

6. W zakrystii do nabycia – Gość Niedzielny.

7. W obecnym roku Kościół w Polsce przeżywać będzie 25. rocznicę VI pielgrzymki świętego Jana Pawła II Wielkiego do Ojczyzny. Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza wszystkich pragnących wziąć udział w tym wielkim wydarzeniu jubileuszowym na 6 czerwca br. pod Wielką Krokiew, gdzie o godz. 18.00 odbędzie się Eucharystia z udziałem Konferencji Episkopatu Polski. Pełny tekst zaproszenia jest wywieszony w gablotkach.