Ogłoszenia duszpasterskie 21.10.2018

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE
XXIX  Niedziela Zwykła  21.10.2018

1. Dziś 29  niedziela  zwykła. Nabożeństw o  Różańcowe  o  godz.  16-tej.

Modlimy się z całym  Kościołem  za  Misje.

1. Dziękujemy III  grupie  rodzin  z  Stawisk za  posprzątanie  kościoła.
  2. Na  przyszły  tydzień  prosimy  o  posprzątanie  kościoła I   grupę  z Czernej:

Ciombor, Godyń, Buchwald, Parandyk, Kurdziel, Nowotarski, Nawara, Wójcik, Woźniak, Nowak, Wójcik

1. Kalendarz  Liturgiczny
  • Poniedziałek – wspomnienie św. Jana  Pawła  II,  papieża
  • Wtorek – wspomnienie  św.  Józefa  Bilczewskiego, biskupa
  • Piątek – wspomnienie  bł.  Celiny  Borzęckiej, zakonnicy
  1. W  przyszłym  roku  musimy  koniecznie   przeprowadzić  generalny remont organów. Koszt  remontu. to  64  tys.  złotych, dlatego  prosimy, by  każda  rodzina wpłaciła na  ten  cel  100 zł.
  2.  Tworzymy  w  Parafii  Różę   mężczyzn. Członek  takiej  Róży  codziennie  ma odmówić  jedną  dziesiątkę  Różańca  (Ojcze  nasz  i  10  Zdrowaś  Maryjo). Jest  już  8  mężczyzn  ale  aby  była  pełna  Róża  potrzeba  jest  20  mężczyzn.
    Chętni  mogą  się  zgłaszać  w  Zakrystii.
  3. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym na rzecz którego będzie można złożyć ofiarę do puszek przed kościołem.
  4. Zachęcamy  do  czytania  „Gościa  Niedzielnego”.
  5. Spotkanie Chóru Parafialnego odbędzie się w środę o godz. 16:45 w kościele.
  6. Spotkanie Grupy Apostolskiej odbędzie się we czwartek o 17:00, a próba Scholi w niedzielę o 10:00.