Ogłoszenia Duszpasterskie: 2 NIEDZELA ZWYKŁA – 17.01.2021

1. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2. Kalendarz Liturgiczny: Wtorek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, Czwartek – św. Agnieszki.

3. Dzisiaj rozstrzygnięcie wirtualnego Konkurs kolędy prezentowanego przez parafialną stronę Facebooka.

4. Wizyta duszpasterska zwana „Kolędą” z racji epidemii, będzie jak wspomniano w liście do Parafian spotkaniem na Mszy świętej.

Msze będą sprawowane przez cały Styczeń o godzinie 17:00 i 18:00.

Będzie można zabrać sobie święconą wodę by poświęcić nią mieszkanie, proszę zatem zabrać ze sobą wygony pojemniczek.

Wykaz sugerowanych rejonów Parafii jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej Parafii. Prosimy o aktualne dane mieszkańców.

Jeżeli ktoś nie może przybyć w proponowanym terminie, zapraszamy na inny dogodny termin.

5. Dziękujemy Grupie XX z Nowej Góry: Lucyna smółka, Tadeusz Góral, Magdalena Godyń, Emilia Godyń, Danuta Sapiechowska, Magdalena Węgrzyn za posprzątanie naszej świątyni do złożenia ofiary 440zł dołączyli: Alicja Czech, Helena Wójcik, Janusz Chwast, Małgorzata Dura, Halina Piórko, Krystyna Bodzęta, Dorota Piórko.

Na przyszły tydzień zapraszamy I Grupę z Paryża, rodziny: Chmiel, Pajestka, Dura, Lasoń, Warzecha, Plago – Kopeć, Feliksiak, Żurek, Nowak, Stryczek.

6. Prasa katolicka – „Gość Niedzielny”.

Ks. Krzysztof Główka – proboszcz