Ogłoszenia duszpasterskie – 18.09.2022  /25 niedziela zwykła/

1. Kalendarz liturgiczny: Wtorek – świętych męczenników Koreańskich, Środa – święto św. Mateusza apostoła, Czwartek – św. O. Pio.

2. Odpust ku czci św. Michała Archanioła w niedzielę 25.09.2022. Suma odpustowa z procesją o godzinie 11:30. Zapraszamy dzieci do dzwoneczków i sypania kwiatków.

W przyszłą niedzielę po Mszach – Kwesta do puszek, przeprowadzana na rzecz Duszpasterstwa Młodzieży w parafiach Archidiecezji Krakowskiej ma za zadanie zbiórkę pieniędzy na cele organizacyjne w parafii i dekanacie związane z duszpasterstwem młodzieży.

3. Dziękujemy XVII grupie z Nowej Góry za posprzątanie naszej świątyni: Stanisław Chucherko, Barbara Kurdziel, Katarzyna Freiberg, Katarzyna Filo. Do ofiary 120zł dołączyli się: Małgorzata Głowacz, Stanisław Dyląg.

Na przyszły tydzień zapraszamy w związku z odpustem zapraszamy grupę XVIII i XIX  z Nowej Góry: Dźwigaj, Gliwińska, Adamczyk, Skotniczna, Chojnaccy, Kramarz, Fitek, Katarzyński, Chucherko, Drożdż, Drura, Marchewka, Gleń, Gleń, Kasprowicz, Kasprowicz, Zawierucha, Janicki,   Ćwikła, Ornacka, Sporysz, Sieczkowski, Zajega, Kurdziel.

4. W zakrystii do nabycia „Gość Niedzielny” z kolejna płytą – Biblia audio. Niestety w związku z tym, że sprzedaje się jedna lub dwie gazety – Gość Niedzielny będzie rozprowadzany tylko do końca Września.

5. Serdecznie zapraszamy członków Apostolatu „Margaretka” i zainteresowanych parafian na VII Ogólnopolską Pielgrzymkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Zapisy u pana Kościelnego w zakrystii oraz u pani Małgorzaty Łabaj. Szczegóły na plakacie w gablocie.