Ogłoszenia Duszpasterskie 17.02.2019

VI  Niedziela Zwykła – 17.02.2019

1. O godz. 16-tej Nieszpory. Msza św. o godz. 16:30.
  2. Dziękujemy X grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątania kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła XI grupę z Nowej Góry : Otczyk, Gala, Woch, Lelek, Szczurek, Szymańska, Mazur,  Florkowska .Gędłek, Kawal, Standera,  Nachel

1. KALENDARZ LITURGICZNY
  • Piątek – święto Katedry Św. Piotra Apostoła
  • Sobota – wspomnienie św. Polikarpa, bpa i męczennika
  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 zapraszamy na krótkie spotkanie do Salki w Domu Parafialnym rodziców ministrantów, lektorów oraz dzieci i młodzieży należących do scholii.
  2. Dziś składka na potrzeby parafii . Przed Wielkim Tygodniem zamontujemy w kościele dwa duże monitory do wyświetlania pieśni religijnych – będą sterowane przez komputer, którego pamięć zawiera wszystkie nabożeństwa. Komputer umożliwi także wyświetlanie slajdów i zdjęć. Przewidywany koszt to około 20 tys. złotych.
  3. Prosimy, by Ci którzy przychodzą do Kancelarii, szczególnie poza godzinami urzędowania i dzwonią dzwonkiem zachowali cierpliwość i trochę poczekali. Do kancelarii trzeba zejść praktycznie z drugiego piętra.
  4. Nabożeństwo 40 – godzinne, wystawienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie będzie po Mszy św. o godz. 11–tej do godz.16-tej.

Zachęcamy do czytania „Gościa Niedzielnego” w którym jest wiele ciekawych artykułów, szczególnie polecamy artykuł o nauce
w szkole pod tytułem „Jak uczy się cudze dzieci”.