Ogłoszenia duszpasterskie – 16.10.2022 (29 Niedziela zwykła)

1. Kalendarz liturgiczny: Poniedziałek – św. Ignacego Antiocheńskiego, Wtorek – Święto św. Łukasza, Czwartek – Uroczystość św. Jana Kantego, Sobota – Uroczystość św. Jana Pawła II.
  2. Od 01 października rozpoczęliśmy nabożeństwa Różańcowe połączone z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W niedzielę o godzinie 15:30 w ciągu tygodnia o godzinie 17:30. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
  3. Dzisiaj, 16 października, przypada XXII Dzień Papieski. Po Mszach zbiórka do puszek w całej Polsce na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  4. Dziękujemy grupie II grupie z Paryża za posprzątanie naszej świątyni: Dorota i Krzysztof Harwes, Bożena i Kazimierz Witkowscy, Danuta Rozmus, Janusz Nowakowski, Michalina Nowakowska-Malczyk. Do ofiary 300zł dołączyli się: Felicja Rozmus, Karolina i Łukasz Józefowicz, Małgorzata i Piotr Malczyk.

Na przyszły tydzień zapraszamy grupę I z Miękini, rodziny: Łagan, Bodzęta, Wójcik, Doła, Gąsor, Gregorczyk, Wiszniewscy.

1. Zapraszamy uczniów klas ósmych z naszej parafii na spotkanie w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. Odbędzie się ono w najbliższy piątek po Mszy wieczornej w naszym kościele, czyli ok. 18.30.
  2. Na cmentarzu posypały się liście z drzew, wymieniamy powoli stare naturalne kwiaty, zwłaszcza chryzantemy z ziemią. Bardzo proszę te odpady biodegradowalne składować na końcu parkingu. Nie mieszamy śmieci i odpadów biodegradowalnych. Raz jeszcze prosimy o zabieranie swoich śmieci do domowych kontenerów.
  3. W zakrystii do nabycia „Gość Niedzielny”.
  4. W zakrystii można zamawiać wypominki Roczne i Listopadowe. Druki rozłożone są na stoliczku na końcu kościoła. Bardzo prosimy o wyraźne pismo, najlepiej drukowanymi literami.