Ogłoszenia Duszpasterskie – 15.05.2022  5 Niedziela Wielkanocna

1. Kalendarz Liturgiczny: Poniedziałek – święto św. Andrzeja Boboli.

2. Nabożeństwa Majowe – w ciągu tygodnia o godzinie 17:30, w niedzielę o godzinie 15:30. Zapraszamy wszystkich a zwłaszcza dzieci i rodziców przygotowujących się do Bierzmowania, I Komunii świętej i Rocznicy Komunii.

3. I Komunia Święta w naszej parafii w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 29.05.2022 o godzinie 11:00. Rocznica I spowiedzi i Komunii świętej w Odpust Parafialny w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego 05.06.2022 o godzinie 11:00.

4. Dziękujemy I grupie z Nowej Góry za posprzątanie naszego kościoła: Halina Kawala, Irena Kramarz, Celestyna Kłosowska. Do ofiary 130zł dołączyli się: Halina Chucherko, Maria Knapik, Jadwiga Kawala.

Na przyszły tydzień zapraszamy II grupę z Nowej Góry: Godyń, Malczyk, Bąbka, Kurdziel, Malczyk, Kasprzyk, Ziemba, Cyganik, Radzik, Radzik, Matusik, Gibała.

5. Kolonia w Sopocie. Bardzo proszę rodziców osób zapisanych do uzupełnienia danych personalnych dzieci oraz o uzupełnienie wpłat.

6. Dekanat Krzeszowice od tego roku współorganizuje Wspólnotę VI – Grupę (Skawina – Czernichów – Krzeszowice) w ramach Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej na Jasna Górę. Pielgrzymka trwa od 07 do 11 Sierpnia 2022.

Zapisy w parafii pw. św. Jana Pawła II w Krzeszowicach. Równocześnie wspólnota prosi o wsparcie i pomoc w formie zbiórki (u nas w przyszłą niedzielę – do puszek).

Zebrane ofiary zostaną przekazane na zakup nagłośnienia, koszulki, dofinansowanie kosztów transportu bagaży, zabezpieczenia postojów.

7. Piesza Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę zwraca się z serdeczną prośbą do mieszkańców o przyjęcie pielgrzymów na nocleg w dniu 27.07.2022. (środa).

8. W zakrystii do nabycia – Gość Niedzielny.