Ogłoszenia Duszpasterskie – 15.01.2023 /2 niedziela zwykła/

1. Kalendarz Liturgiczny: Wtorek – św. Antoniego, Czwartek – św. Józefa Sebastiana Pelczara. Sobota – św. Agnieszki.

2. W tym tygodniu wizyta duszpasterska zgodnie z ogłoszonym rozkładem.

Program Aktualizacji Kolędy: na stronie parafii i wywieszony w gablotkach.

Bardzo prosimy aby ktoś z domowników wyszedł wcześniej przed dom.

Zgodnie z dekretem księdza metropolity Marka Jędraszewskiego ofiary z kolędy każdy są głównie z przeznaczeniem na potrzeby diecezji oraz parafii.

3. Dziękujemy III grupie ze Stawisk za posprzątanie naszej świątyni: Henryka Wójcik, Katarzyna Wójcik, Barbara Chechelska, Zdzisława Chechelska, Jarosław Kłosowski, Waldemar Święszek, Agnieszka Chochół. Do ofiary 330zł dołączyli się: Wiesława Święszek, Teresa Święszek, Stanisława Grondal, Wanda Chechelska, Krzysztof Wójcik.

Na przyszłą sobotę zapraszamy I grupę z Czernej: Ciombor, Godyń, Parandyk, Buchwald, Kurdziel, Nowak, Godyń, Godyń, Kurdziel, Kurdziel. Parandyk, Wójcik.

!!!Bardzo prosimy o aktualizację obecnie mieszkających sąsiadów aby dopisać Ich do pomocy w sprzątaniu kościoła.

4. Na cmentarzu prosimy o segregację śmieci. Biodegradowalne a zwłaszcza przemarznięte chryzantemy składamy bez doniczek! Na końcu parkingu.

5. Zapraszamy dzieci i młodzież na wakacyjną kolonię w Sopocie

Uczestniczyć mogą dzieci w wieku od 7 do 16 roku życia.

Termin 17 – 29 lipca 2023. Szczegóły w gablocie i na stronie internetowej. Całkowity koszt z dojazdem, wyżywieniem i zamieszkaniem pod opieką księdza i wychowawców wynosi 1.200zł Zapisy przez Internet.

Zapisanych jest około 50% chętnych. Bardzo prosz nie odkładać zapisów

6. Zapraszamy dzieci i młodzież na konkursu kolęd, który odbędzie się w niedzielę 22.01.2023 po Mszy o godzinie 11:00. Zgłoszenia w zakrystii i u ks. Piotra.

7. Uczniowie, nauczyciele i rodzice SP w Nowej Górze zapraszają na Jasełka: Dzisiaj – 15.01.2023 w Sali CKIS Nowa Góra. Serdecznie Zapraszamy.