Ogłoszenia duszpasterskie – 13.11.2022  /33 niedziela zwykła/

Ogłoszenia duszpasterskie – 13.11.2022            /33 niedziela zwykła/

XIV DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM – UKRAINA

Od dzisiaj do przyszłej niedzieli można wesprzeć Siostry i Braci z Ukrainy dzięki  pomocy niesionej przez Papieskie Stowarzyszenie „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” – ofiary można składać do skarbony przy wejściu do zakrystii.

1. Kalendarz liturgiczny: Czwartek – św. Elżbiety Węgierskiej, Piątek – bł. Karoliny Kózkówny. W przyszłą niedziele przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

2. Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni V grupie z Miękini: Janina Urbańczyk, Małgorzata Lasoń, Paweł Widacha, Małgorzata, Paweł Widacha, Danuta Kądziołka. Do ofiary 100zł dołączyli się: Janina, Józef Kądziołka, Zbigniew Urbańczyk.

Na przyszły tydzień zapraszamy gr VI z Miękini: Noworyta, Wójcik, Ostachowski, Godyń, Wójcik, Kurdziel.

3. Dyrekcja, Grono Nauczycielskie i Uczniowie serdecznie zapraszają na Wieczornicę Niepodległościową do Sali CKiS w Nowej Górze 13.11.2022 o godzinie 17:00.

4. Stare naturalne kwiaty, zwłaszcza chryzantemy z ziemią i liście, jako odpady biodegradowalne proszę składować na końcu parkingu. Nie mieszamy śmieci i odpadów biodegradowalnych. Wspólnie zadbajmy o czystość na naszych cmentarzach.

5. W zakrystii do nabycia „Gość Niedzielny”.

6. Zbiórka dla Oliwiera na lek ratujący mu życie, przeprowadzona w zeszłym tygodniu przyniosła ponad 4 tysiące złotych. Podziękowano telefonicznie, pocztą ma przyjść oficjalne podziękowanie. Wciąż możemy wesprzeć chłopczyka. Informacje na plakacie w gablocie przed kościołem.

7. Dokonano kolejnego etapu zabezpieczenia rozety nad wejściem do kościoła.

6. Od najbliższego pogrzebu, przyjmujemy maksymalnie 8 Mszy świętych pogrzebowych.

Intencje na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy przyjmujemy tylko i wyłącznie bez ofiar.

Ks. Józef – emeryt nie przyjmuje intencji na Msze święte, ma zapewnione intencje na każdy dzień oraz utrzymanie bez pobierania jakichkolwiek opłat.