Ogłoszenia Duszpasterskie – 13.06.2021 /11 niedziela zwykła/

1. Kuria Krakowska informuje, że od dnia 20.06.2021 – przyszłej niedzieli w Archidiecezji Krakowskiej zostanie odwołana dyspensa od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy świętej.

Wracamy do naszych kościołów.

2. Nabożeństwa Czerwcowe – w ciągu tygodnia i w niedzielę z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu, recytowane po Mszy świętej wieczornej.

3. Kalendarz liturgiczny: Poniedziałek – wspomnienie bł. Michała Kozala, Czwartek – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego.

4. Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary na tacę, do puszki oraz przekazywane na konto parafialne.

5.Dziękujemy II grupie z Czernej za posprzątanie naszej świątyni: Stanisawa Kot, Leokadia Zając, Dorota Kołodziej, Barbara Gleń, Augustyn Piekarczyk, Andrzej Pałka. Złożono ofiarę 300zł.

Na przyszły tydzień zapraszamy III grupę z Czernej: Kot, Chucherko, Grela, Godyń, Jamińska, Gajda, Piszczek, Wącławska, Grela, Gleń, Kita, Jamróz, Godyń.

6. Bardzo dziękuję za wykonane prace w uporządkowaniu terenu zieleni między plebanią a kościołem, w ogrodzie przy plebani. Piękne rabaty kwiatowe bardzo zarosły chwastami. W tym tygodniu nadal zapraszam do pomocy. Nie ustalamy dnia ze względu na pogodę. Kto może niech przyjdzie jak mu pasuje o dowolnej godzinie i w dowolnym dniu.

7. Prasa katolicka – „Gość Niedzielny”.