Ogłoszenia duszpasterskie 13.05.2018r.

Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za posprzątanie i udekorowanie kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła XVI i XVII grupę rodzin z Nowej Góry: Krzyżek, Nowak, Koryczan, Mazur, Czaja, Chucherko, Kocjan, Gleń, Foryś, Jakobus, Kulis, Bobrowski, Zawierucha, Zawierucha, Ryba, Chucherko, Chucherko, Chucherko, Chudziak, Mazur, Pięta, Kwaśniewski, Wilk, Kramarz, Piekarczyk, Piórko, Piórko, Gładysz, Kłeczek, Michalski, Michalski, Michalski, Mądry, Chucherko, Kawala, Pałka

PONIEDZIAŁEK – Święto Św. Macieja, apostoła

ŚRODA – Święto Św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika

W piątek o godz. 2100 zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza młodzież z klas 7 przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania, na tradycyjną procesję różańcową, podczas której będziemy się modlić o dary Ducha Świętego dla naszej Parafii. Początek procesji przy kapliczce na Sikorowskim. Po zakończeniu procesji odbędzie się w kościele Msza św. (prosimy na procesję zabrać świece).

W przyszłą Niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, odpust w naszej Parafii. Sumę o godz. 1130 odprawi Ks. Jarosław Żmija, proboszcz Parafii Sanka. Zapraszamy na nią szczególnie dzieci z klas 4, które będą przeżywać rocznicę I Komunii św. Również                   w przyszłą niedzielę składka na potrzeby naszej Parafii.