Ogłoszenia Duszpasterskie 13.02.2022

1. Kalendarz liturgiczny: Dzisiaj 6 niedziela zwykła. Poniedziałek – święto świętych Cyryla i Metodego.

2. Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni: Mirosława Lacher, Krzysztof Lacher, Szymon Luzara, Ryszard Dudek.

Do ofiary 150zł dołączyła się: Maria Kawala.

Na przyszły tydzień zapraszamy 11 grupę z Miękini: Klich, Kowalska, Lasoń, Ślusarczyk, Ślusarczyk, Kłeczek, Ostachowski, Zwoliński.

3. Zapisy na Kolonię w Sopocie dla Dzieci i młodzieży przez Internet. Informacje na naszej stronie Internetowej pojawią się w poniedziałek. Termin 07.07 – 19.07.2022. Koszt 1.050zł.

4. Apostolat „Margaretka” zaprasza na pielgrzymkę do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Sobota – 05.03.2022. Szczegóły na plakacie, zapisy w zakrystii i u pani Małgorzaty Łabaj do 19.02.2022.

5. Na starej plebani ukończono generalny remont trzech małych łazienek: przy pokoju gościnnym, obok kuchni i w dawnym mieszkaniu ks. Wikariusza. Koszt 26.000zł. Dotychczas po remoncie instalacji wodno-kanalizacyjnej były sprawne tylko dwie ubikacje – przy Kancelarii i przy małej salce spotkań dla Grup parafialnych i młodzieży.

6. Gość Niedzielny z płytą Biblia Superprodukcja – w zakrystii.

7. Kancelaria parafialna w czynna wyjątkowo w tym miesiącu: wtorki i czwartki po Mszy świętej wieczornej. W nagłych wypadkach po każdej Mszy świętej.

8. W związku z apelem Konferencji Episkopatu Polski na zakończenie Mszy odśpiewamy suplikacje w intencji pokoju na Ukrainie.