Ogłoszenia duszpasterskie – 11.09.2022  /24 niedziela zwykła/

1. Kalendarz liturgiczny: Wtorek – św. Jana Chryzostoma, Środa – święto Podwyższenia Krzyża Świętego, Czwartek – NMP Bolesnej, Piątek – świętych Korneliusza i Cypriana.

Od dzisiaj do przyszłej niedzieli będą trwały dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Hasłem tegorocznego – XII Tygodnia Wychowania są słowa z Ewangelii św. Jana: „Ja jestem drogą i prawdą i życiem.”

2. Odpust ku czci św. Michała Archanioła w niedzielę 25.09.2022. Suma odpustowa z procesją o godzinie 11:30.

3. Dziękujemy XVI grupie z Nowej Góry za posprzątanie naszej świątyni: Barbara Mądry, Barbara Michalska, Anna Michalska, Agnieszka Michalska, Lucyna Gładysz. Joanna Piórko. Do ofiary 290zł dołączył się Stanisław Piórko.

Na przyszły tydzień zapraszamy grupę XVII z Nowej Góry: Filo, Kurdziel, Freiberg,     Głowacz, Chucherko, Chucherko, Dura, Dyląg.

4. W zakrystii do nabycia „Gość Niedzielny”.

5. Zapraszamy chłopców z klasy trzeciej i starszych do wspólnoty ministrantów i lektorów – zgłoszenia do ks. Piotra.

6. Spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych z Miękini i Nowej Góry dzisiaj po Mszy o godzinie 11:00.

7. Schola parafialna zaprasza dziewczęta od 3 klasy szkoły podstawowej i starsze. Mile widziane osoby umiejące grać na instrumentach. Próby odbywają się zwykle w piątki o godzinie 19:00 i niedziele o godzinie 10:00. Więcej szczegółów na plakacie w gablocie.